Koolituste kalender

ESSIA mäesuusatamise instruktori baaskursused 2021/2022

Veebruar, Kuutsemäe, kuupäev selgub!

Kursuse edukatele lõpetajatele väljastatakse ESSIA basic C-instruktori litsents, litsents annab õiguse õpetada klientidele algõpet.

NB! Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga 499€ Soodushinna kasutamine eeldab miinimum 100 õppetunni andmist eelpool nimetatud Suusakeskuste AS keskustes, õppetunnid tasustatakse. Kursuse lõpetajatele on võimalik asuda  tööle Kuutsemäe, Väike-Munamäe või Vimka suusakeskustes instruktorina.

Kursuse tavahind 799€ – ei ole õppetundide andmise kohustust eelpool nimetatud mahus.

Osalemise huvi korral saadame kursuse täieliku info personaalselt, selleks palume saata kiri info@essia.ee

*Kursuse toimumise aeg võib muutuda tulenevalt oludest!

Kursuse paketis sisaldub: Ööbimine kursuse ajal Kuutsemäe Puhkemajades (võimalus valmistada hommiku-ja õhtusööki), lõunasöök, mäepilet.

Kuruse lühikirjeldus klikka SIIN

 

FNASI pre-module & test, toimumiskoht on Kuutsemäe, jaanuar või veebruar.                 

Uuendus õppekava süsteemis – ESSIA C-litsentsi omanikel on võimalik FNASI B-kursusel osaled kiirendatud selektsiooni alusel.

täpsem info SIIN.

 

ESSIA instruktorite mäesuusatamise tehniline kursus.

Kursus toimub 2-päevase sessioonina, kursusel käsitletakse tehnilisi pöördeid (short turn, carving). Kursuse aeg tuleneb vastavatest oludest, kalender selgub 10.01.22

 

ESSIA lumelaua instruktori baaskursus 

10.01.2022-16.01.22, Kuutsemäe

Koolitaja Ott Hang – Kanada CASI lumelaua koolitaja ja eksamineerija.

Kursus toimub 1 osas, (6 päeva) koos eksamiga. Kursuse edukatele lõpetajatele väljastatakse ESSIA basic lumelaua C-instruktori litsents, litsents annab õiguse õpetada klientidele algõpet.

NB! Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga. Soodushinna kasutamine eeldab miinimum 100 õppetunni andmist eelpool nimetatud Suusakeskuste AS keskustes, õppetunnid tasustatakse. Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga 499€, tavahind 799€. Kursuse paketis sisaldub: Ööbimine kursuse ajal Kuutsemäe Puhkemajades (võimalus valmistada hommiku-ja õhtusööki), lõunasöök, mäepilet.

Kursuse lõpetajatele on võimalik asuda  tööle Kuutsemäe, Väike-Munamäe või Vimka suusakeskustes instruktorina.Osalemise huvi korral saadame kursuse täieliku info personaalselt, selleks palume saata kiri info@essia.ee

Kohtade arv on limiteeritud!

Uudisena on alates 2021/2022 hooajast võimalik sooritada ESSIA poolt litsentside uuendus-atesteerimine. Eelkõige on see mõeldud neile, kelle litsents on kaotanud ajalise kehtivuse. Samuti ka neile, kellel on mingil põhjusel jäänud kursus kuskil lõpetamata ja/või eksam sooritamata. Osaleda saavad ka need huvilised, kes eeldavad, et nende pädevus on vastav C-litsentsi eksamite sooritamiseks. Pakett sisaldab väga intensiivset kokkuvõtet suusakooli metoodikast ja suusakooli tehnilisest sõidust. Paketi kestvus on 3 päeva koos eksamitega, paketi maksumus on 200€

*Sõltuvalt oludest jätab Team ESSIA õiguse teha kalendris muudatusi