Koolituste kalender

ESSIA INSTRUKTORITE KURSUSED 2022/2023

MÄESUUSK EDASIJÕUDNUD, 28.11-3.12, STUBAI, AUSTRIA

Treeneriks on Tomass Marnics (USA mäesuusatreeneri litsents, ISIA eksaminaator).

Kursus käsitleb peamiselt tehnilisi pöördeid ehk carv, lühike pööre, paralleel. Eelduseks on probleemideta paralleelne suusatamine erineva raskusastmega nõlvadel. Kursusel on veel mõned vabad kohad. Täpsem info info@essia.ee

 

ESSIA MÄESUUSK BAASKURSUS 

8.01.2023-13.01.23, Kuutsemäe

Kursuse edukatele lõpetajatele väljastatakse ESSIA basic C-instruktori litsents, litsents annab õiguse õpetada klientidele algõpet.

NB! Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga 499€ Soodushinna kasutamine eeldab miinimum 100 õppetunni andmist eelpool nimetatud Suusakeskuste AS keskustes, õppetunnid tasustatakse. Kursuse lõpetajatele on võimalik asuda  tööle Kuutsemäe, Väike-Munamäe või Vimka suusakeskustes instruktorina.

Kursuse tavahind 799€ – ei ole õppetundide andmise kohustust eelpool nimetatud mahus.

Osalemise huvi korral saadame kursuse täieliku info personaalselt, selleks palume saata kiri info@essia.ee

*Kursuse toimumise aeg võib muutuda tulenevalt oludest!

Kursuse paketis sisaldub: Ööbimine kursuse ajal Kuutsemäe Puhkemajades (võimalus valmistada hommiku-ja õhtusööki), lõunasöök, mäepilet.

Kuruse lühikirjeldus klikka SIIN

 

FNASI pre-module & test, toimumiskoht on Otepää, jaanuar.                 

Uuendus õppekava süsteemis – ESSIA C-litsentsi omanikel on võimalik FNASI B-kursusel osaled kiirendatud selektsiooni alusel.

täpsem info SIIN.

ESSIA instruktorite mäesuusatamise tehniline kursus.

Kursus toimub 2-päevase sessioonina, kursusel käsitletakse tehnilisi pöördeid (short turn, carving). Kursuse aeg tuleneb vastavatest oludest, kalender selgub hooaja alguses.

 

ESSIA LUMELAUD BAASKURSUS

8.01.2023-13.01.23, Kuutsemäe

Kursus toimub 1 osas, (6 päeva) koos eksamiga. Kursuse edukatele lõpetajatele väljastatakse ESSIA basic lumelaua C-instruktori litsents, litsents annab õiguse õpetada klientidele algõpet.

NB! Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga. Soodushinna kasutamine eeldab miinimum 100 õppetunni andmist eelpool nimetatud Suusakeskuste AS keskustes, õppetunnid tasustatakse. Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga 499€, tavahind 799€. Kursuse paketis sisaldub: Ööbimine kursuse ajal Kuutsemäe Puhkemajades (võimalus valmistada hommiku-ja õhtusööki), lõunasöök, mäepilet.

Kursuse lõpetajatele on võimalik asuda  tööle Kuutsemäe, Väike-Munamäe või Vimka suusakeskustes instruktorina. Osalemise huvi korral saadame kursuse täieliku info personaalselt, selleks palume saata kiri info@essia.ee

Kohtade arv on limiteeritud!

Uudisena on võimalik sooritada ESSIA poolt litsentside uuendus-atesteerimine. Eelkõige on see mõeldud neile, kelle litsents on kaotanud ajalise kehtivuse. Samuti ka neile, kellel on mingil põhjusel jäänud kursus kuskil lõpetamata ja/või eksam sooritamata. Osaleda saavad ka need huvilised, kes eeldavad, et nende pädevus on vastav C-litsentsi eksamite sooritamiseks. Pakett sisaldab väga intensiivset kokkuvõtet suusakooli metoodikast ja suusakooli tehnilisest sõidust. Paketi kestvus on 3 päeva koos eksamitega, paketi maksumus on 200€

Huvi korral rohkem infot info@essia.ee

*Sõltuvalt oludest jätab Team ESSIA õiguse teha kalendris muudatusi