Koolituste kalender

ESSIA INSTRUKTORITE KURSUSED 2022/2023

MÄESUUSA TEHNILINE MOODUL, 10.2.23-15.02.23, KUUTSEMÄE, OTEPÄÄ

Treeneriks on Tomass Marnics (USA mäesuusatreeneri litsents, ISIA eksaminaator).

Kursus käsitleb:

*2p parallel turn

*2p carving turn

*2p short turn

Lisaks detailsed videoanalüüsid & tagasiside. Arvestama peaks, et päevad on intensiivsed nõlvadel (5-6 tundi päevas + teooria ja videoanalüüsid õhtul).

Kursuse tasu 6päeva 699€ ( ei sisalda mäepiletit).

Eelduseks on probleemideta paralleelne suusatamine erineva raskusastmega nõlvadel. Kursusel on veel mõned vabad kohad. Täpsem info info@essia.ee

 

FNASI pre-module & test, toimumiskoht on Otepää, jaanuar.                 

Uuendus õppekava süsteemis – ESSIA C-litsentsi omanikel on võimalik FNASI B-kursusel osaled kiirendatud selektsiooni alusel.

täpsem info SIIN.

 

ESSIA instruktorite mäesuusatamise tehniline kursus.

Kursus toimub 2-päevase sessioonina, kursusel käsitletakse tehnilisi pöördeid (short turn, carving). Kursuse aeg tuleneb vastavatest oludest, kalender selgub hooaja alguses.

 

ESSIA LUMELAUD BAASKURSUS

Aeg TBA, Kuutsemäe

Kursus toimub 1 osas, (6 päeva) koos eksamiga. Kursuse edukatele lõpetajatele väljastatakse ESSIA basic lumelaua C-instruktori litsents, litsents annab õiguse õpetada klientidele algõpet.

NB! Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga. Soodushinna kasutamine eeldab miinimum 100 õppetunni andmist eelpool nimetatud Suusakeskuste AS keskustes, õppetunnid tasustatakse. Kuutsemäe, Väike-Munamäe, Vimka Mäepark suusakoolide ja ESSIA koostööna on antud kursusel võimalik osaleda soodushinnaga 499€, tavahind 799€. Kursuse paketis sisaldub: Ööbimine kursuse ajal Kuutsemäe Puhkemajades (võimalus valmistada hommiku-ja õhtusööki), lõunasöök, mäepilet.

Kursuse lõpetajatele on võimalik asuda  tööle Kuutsemäe, Väike-Munamäe või Vimka suusakeskustes instruktorina. Osalemise huvi korral saadame kursuse täieliku info personaalselt, selleks palume saata kiri info@essia.ee

Kohtade arv on limiteeritud!

Uudisena on võimalik sooritada ESSIA poolt litsentside uuendus-atesteerimine. Eelkõige on see mõeldud neile, kelle litsents on kaotanud ajalise kehtivuse. Samuti ka neile, kellel on mingil põhjusel jäänud kursus kuskil lõpetamata ja/või eksam sooritamata. Osaleda saavad ka need huvilised, kes eeldavad, et nende pädevus on vastav C-litsentsi eksamite sooritamiseks. Pakett sisaldab väga intensiivset kokkuvõtet suusakooli metoodikast ja suusakooli tehnilisest sõidust. Paketi kestvus on 3 päeva koos eksamitega, paketi maksumus on 200€

Huvi korral rohkem infot info@essia.ee

*Sõltuvalt oludest jätab Team ESSIA õiguse teha kalendris muudatusi